اجاره اتومبیل رنو

کمپانی سازنده اتومبیل رنو فعالیت خود را در سال 1899 میلادی در کشور فرانسه آغاز کرد و تاکنون محصولات خود را به بیش از 118 کشور صادر کرده است.

این کمپانی به تولید خودروهای سواری و تجاری می پردازد و در گذشته حتی تراکتور و تانک نیز تولید کرده است!

این برند در کشور ما حضور فعالی دارد و حضور تعدادی از خودرو های تولید شده توسط این کمپانی نظیر :

رنو تالیسمان  ، رنو اسکالا کروک  ، رنو لتیتیود  ، رنو سفران ، رنو کپچر ، رنو فلوئنس ، رنو داستر ، رنو مگان و تعدادی اتومبیل دیگر خود گواه بر محبوبیت این برند در کشور می باشد .

رنو در سال 2013 هفتمین خودروساز جهان نام گرفت و در ادامه با همکاری نیسان توانست خود را به رتبه چهارمین خودروساز دنیا ارتقاء دهد.

کمپانی خودرو ساز رنو در کشور ما از طریق شرکت رنو پارس فعالیت می کند و محصولاتی را در خط تولید سایپا مونتاژ می کند و همچنین دیگر محصولات رنو همچون تالیسمان یا داستر از طریق شرکت نگین خودرو عرضه به بازار خودرو می شود.


اجاره اتومبیل رنو

موسسه اجاره خودرو رنت ایران به عنوان یکی از پیشگامان و بزرگترین موسسه های فعال در زمینه رنت خودرو در کشور می باشد که این امکان را به مشتری های خود می دهد که به راحتی و با کمترین میزان ضمانت و شرایط آسان بتوانند از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوند.

در صورتی که قصد داشته باشید یک اتومبیل با کیفیت خارجی را برای مدت زمانی کرایه کنید و همچنین بودجه ای محدود برای این امر در نظر گرفته اید پیشنهاد ما کرایه اتومبیل رنو می باشد زیرا در این مورد شما در عین حال هم یک خودرو با کیفیت و مدرن خارجی را اجاره می کند و هم نسبت به سایر رقیبان مبلغ کمتری نیز پرداخت خواهید کرد.

شما در موسسه کرایه ماشین رنت ایران ، می توانید خودرو در خواستی خود را برای هر مدت زمانی که به آن نیاز دارید اجاره کنید و در انتخاب تعداد روز برای اجاره خودرو کاملاً آزاد می باشید ؛

لازم به ذکر است در صورتی که خودرو خود را برای مدت زمان بیش از یک روز اجاره کنید می توانید از خدمات و تخفیفات ویژه رنت ایران برخوردار شوید.

همان گونه که اطلاع دارید اتومبیل های تولید شده توسط کمپانی خودروساز رنو به دلیل سیستم های امنیتی بروزش در بین ایرانیان شناخته شده می باشد و طراحی فوق العاده آن به شما آرامش در رانندگی را هدیه خواهد داد.

اجاره اتومبیل رنو

در صورتی که قصد دارید برای انجام یک مسافرت کوتاه مدت و یا استفاده روزانه یک اتومبیل را اجاره کنید ، پیشنهاد ما اجاره کردن یک اتومبیل رنو می باشد که یا توجه به قیمت مناسب نسبت به سایر برند های خارجی با دارا بودن آپشن ها و امکانات جانبی فراوان یک سواری لذت بخش را برای شما به ارمغان  می آورد.

در صورتی که قصد دارید هزینه ای منطقی برای یک روز خاص در تقویم خانوادگی تان انجام دهید بدون شک رنو یکی از بهرتین انتخاب های پیش روی شما می باشد .

قیمت اجاره خودرو در موسسه کرایه خودرو رنت ایران با توجه به گسترده بودن ناوگان بسیار متنوع می باشد به طوری که مشتری های عزیز با هر مقدار بودجه ای که برای اجاره ماشین در نظر گرفته اند می توانند از این موسسه اتومبیل مورد نظر خود را کرایه کنند.

شما می توانید کرایه اتومبیل رنو را با بهترین شرایط در موسسه رنت ایران تجربه نمایید.

لازم به ذکر است که خدمات این شرکت محدود به یک یا چند شهر خاص نمی باشد و هموطنان عزیز ، ساکن هر شهری که باشند می توانند از خدمات این موسسه استفاده نمایند.