اجاره خودرو ارس

منطقه آزاد ارس مکانی مناسب برای رانندگی با خودرو هایی است که آرزوی سوار شدن آنها را داریم.اجاره خودرو ارس به ما این امکان را می دهد که با خودرویی که همیشه به دنبال آن بوده ایم رانندگی را تجربه کنیم.

منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس در استان آذربایجان شرقی واقع شده‌ است. بنا بر ارزیابی‌ های صورت گرفته از سوی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد ایران، منطقه آزاد ارس، پس از منطقه آزاد کیش، دومین منطقه آزاد توسعه یافته و در حال رشد کشور است.

موسسه کرایه خودرو ( اجاره خودرو بدون راننده) رنت ایران ، با سال ها تجربه و سابقه کار موفق در زمینه رنت خودرو یکی از بزرگترین موسسه های فعال در این زمینه می باشد.

این شرکت با گذشت سال ها حضور حرفه ای در صنعت اجاره اتومبیل بدون راننده و همراه با راننده و با بهره گیری از تجربه شرکت های بزرگ بین الملی آماده است تا خدمات متنوع و ویژه خود را به مشتری های اجاره خودرو در ارس و سایر نقاط کشور ارائه دهد.

ناوگان اتومبیل موسسه رنت ایران بالغ بر یکصد خودرو داخلی و خارجی می باشد که برای رفاه حال شما مشتری های عزیز به صورت بدون راننده و همراه با راننده به شما ارائه می گردد.

اجاره خودرو ارس

خیلی از خودرو های سوپر لوکس و مدرن خارجی به دلایل گوناگون اجازه ورود به خاک کشور را ندارند که به همین منظور مناطق آزاد به خصوص منطقه آزاد ارس یکی از بهترین مکان ها برای بدست آوردن تجربه رانندگی با اینگونه خودرو ها می باشد.

تصور کنید تجربه رانندگی با خودرو هایی نظیر شورلت ، فورد ، مک لارن ، لامبورگینی ، استورن مارتین ، مازراتی ، بوگاتی و سایر خودرو های سوپر لوکس خارجی برای همیشه در ذهن شما و همراهانتان خواهد ماند.

موسسه رنت ایران در منطقه آزاد ارس در تمام کلاس ها ، اتومبیل در اختیار دارد و شما با توجه به سلیقه خود می توانید خودرو های کلاس کلاسیک ، اسپورت ، شاسی بلند ، کروک و … را انتخاب نمایید.

این خدمات را هم اهالی بومی و ساکنان منطقه آزاد ارس و هم کسانی که برای تفریح و انجام کارهای خود به این مناطق سفر می کنند می توانند استفاده نمایند.

منطقه آزاد ارس شامل هفت بخش می باشد و شما در هر کدام از این شهر ها که باشید امکان استفاده از خودرو های رنت ایران را خواهید داشت.

این مناطق عبارت اند از :

منطقه آزاد جلفا ، منطقه آزاد نوردوز ، منطقه آزاد خمارلو ، منطقه آزاد اصلاندوز ، منطقه آزاد پارس آباد ، منطقه آزاد بیله سوار و منطقه آزاد آزادلو.

اجاره خودرو ارس

اجاره خودرو های خارجی در مقابل خرید آنها از آن جهت به صرفه و اقتصادی می باشد که قیمت بالای این خودرو ها به دلیل مسائل مختلف از جمله پرداخت گمرکی بالاتر از قیمت اصلی و واقعی خودرو می باشد به همین دلیل با اجاره اتومبیل به صورت موقت مقدار زیادی از هزینه های خود را صرفه جویی می کنید.

قیمت اجاره خودرو در منطقه آزاد ارس با توجه به نوع خودرو و همچنین سال ساخت آنها متفاوت می باشد و شما می توانید با مقایسه مشخصات و قیمت ها در سایت و همچنین تماس با کارشناسان ما از جزئیات بیشتر در این باره مطلع شوید و سپس برای رزرو خودرو مورد نظر خود برای مدت زمانی که به آنها نیاز دارید اقدام نمایید.

ساکنان شهرهایی مانند تبریز که به این مناطق نزدیک هستند هم می توانند از کرایه خودرو در این مناطق برای برگذاری مراسم های مختلف مانند جشن عروسی استفاده نمایند تا با استفاده از این اتومبیل ها به عنوان اجاره ماشین عروس یک شب ماندار را در ذهن خود و شریک زندگی تان به یادگار بگذارید.