اجاره خودرو بی ام دبلیو z4

موسسه ارائه خدمات و اجاره خودرو رنت ایران ، به عنوان یکی از بزرگترین موسسه های رنت خودرو در ایران آماده است تا یکی از ماشین های زیبا و اسپرت کمپانی بی ام دبلیو را به هموطنان عزیز در سراسر ایران با مناسب ترین قیمت و راحت ترین شرایط اجاره دهد .

شما می توانید این خودرو لوکس را به دو روش همراه با راننده یا اجاره خودرو بدون راننده درخواست دهید.

هر کدام از روش های بالا مزیت های خاص خود را نسب به دیگری دارد.

شرکت بی ام و معتقد است بی ام و z4 دریچه ای با شکوه به سوی آینده است .این خودرو تنها 20 ثانیه فاصله است تا سقف دو تکه آلومینیومی اش را باز کند یا ببندد.طول این خودرو 4،2 متر ،عرض آن 1،7 متر و ارتفاعش 1،2 متر است فاصله بین دو محور این خودرو نیز حدود 2،4 متر است که در کل با در نظر گرفتن کاپوت طویلش از Z4  رودستری خاص و پرطفدار ساخته اند.

هنگامی که این اتومبیل وارد بازار ایران شد ، با فروش بسیار عالی روبرو شد و با اینکه قیمت بسیار بالایی داشت بازم چیزی از فروش آن کم نکرد و با سرعت در خیابان های کشور دیده شد .

اجاره خودرو بی ام دبلیو z4

از نکات برجسته و جذاب طراحی کوسه مانند این نسل از بی ام دبلیو Z4 می توان به فرورفتگی ها و خمیدگی های روی کاپوت طویل ، خطوط استوار با خمیدگی های نرم روی درب ها و گلگیر جلو و فاصله نسبتا زیاد بین دو محور در مقایسه با فضای اندک سرنشینان اشاره کرد که همه در کنار هم سعی در خالص بودن مشخصه اسپورت این نسل از Z4 را دارند .

یکی از برترین تکنولوژی هایی که Z4 به عنوان نخستین رودستر بی ام و به آن مجهز است ، سیستم iDrive است .

این سیستم در کل شامل اطلاعات ، تفریحات ، ارتباطات و اطلاعات ناوبری است که شامل صفحه نمایشگر با کاربرد آسان برای راننده می باشد .

یکی دیگر از مشخصات این سیستم برای علاقه مندان به یک سیستم صوتی ایده آل می توان به هارد 80 گیگابایتی اشاره کرد .

موسسه اجاره خودرو رنت ایران ، با در اختیار داشتن این خودرو آماده است تا برای هر مدت زمانی که به این اتومبیل نیاز دارید به شما اجاره دهد.

اجاره خودرو بی ام دبلیو z4 در شرکت های مختلف کرایه خودرو متفاوت است و برای اجاره دادن این خودرو درخواست ضمانت های غیرمنطقی را درخواست می کنند ولی رنت ایران به شما این امکان را می دهد که با آسان ترین شرایط و کمترین میزان ضمانت این خودرو یا خودرو دیگری که مد نظر دارید را کرایه نمایید .

اجاره خودرو بی ام دبلیو z4

کرایه کردن این خودرو برای داشتن یک شب زیبا و به یادماندنی درکنار نامزد یا کسی که دوستش دارید می توانید یک گزینه مناسب و هوشمندانه باشد .

در صورتی که می خواهید این خودرو را برای چند روز آینده کرایه کنید می بایست با کارشناسان رنت ایران تماس گرفته و این اتومبیل سوپر اسپرت را برای روزهای مورد نیاز خود رزرو نمایید.

برخی از ویژگی های این خودرو را که آن را نسبت به سایر ماشین های همسطح خود متمایز می کنند عبارت اند از :

فرمان هیدرولیکی تلسکوپی با قابلیت تنظیم، سیستم کمکی در سربالایی – سنسور باران – سیستم محافظت در واژگونی – سیستم هشدار دهنده خالی شدن باد چرخ‌ها – تنظیم برقی صندلی به همراه حافظه – محافظت زیر خودرو – گرمکن آینه‌ها – قابلیت باز و بسته شدن سقف از روی ریموت – تهویه مطبوع جداگانه برای سرنشینان جلو – فیلتر هوا – آینه الکتروکرومیک – کلید استارت موتور – کامپیوتر سفری ، توئین توربو ، سیستم هشدار نقاط کور و دیگر آپشن های استثنایی این خودرو که هرکسی را به سمت خود جلب می کند .