مرکز اجاره خودرو رنت ایران آماده است تا به هموطنان ایرانی که قصد دارند یک اتومبیل لوکس را کرایه کنند ، مدل های مختلف ماشین های بی ام دبلیو را برای مدت زمانی که نیاز دارید ، به شما اجاره دهد. با کرایه کردن یکی از ماشین های تولید شده توسط بی ام دبلیو لذت رانندگی با ماشین های لوکس را تجربه خواهید کرد .

این شرکت خودرو ساز ماشین های تولیدی خود را در هفت دسته طبقه بندی می کند معروفترین و محبوبترین مدل ب ام دبلیو ، مدل های سری 3 این کمپانی هستند .

معمولا مشتری های صنعت اجاره خودرو کسانی هستند که ماشین خود را بنا به هردلیلی در اختیار ندارند که عمده ترین دلیل مربوط به خرابی خودرو ها می باشد

یا کسانی که می خواهند به مسافرت بروند و برای اینکار نیاز به کرایه کردن یک خودرو دارند .

این خدمات توسط مرکز اجاره خودرو رنت ایران به دو صورت ارائه می شود .

روش اولی که می توانید خودرو را کرایه کنید ، درخواست اجاره خودرو همراه با راننده می باشد.

در این روش می توانید لذت رانندگی با این خودرو های لوکس را تجربه کنید .

روش دوم هم کرایه کردن خودرو بی ام دبلیو همراه با راننده می باشد.

مزیت استفاده از روش دوم این است که میزان تعهد شما نسبت به خودرو کاهش پیدا می کند .

دیگر زمانی که افراد سراغ کرایه خودرو می روند زمانی است که قصد برپا کردن مراسم عروسی خود را دارند

در این حالت یکی از بهترین گزینه ها اجاره کردن یکی از ماشین های لوکس تولید شده توسط کمپانی بی ام و می باشد. شما می توانید برای ملاقات های کاری خود با شرکت های داخلی و خارجی و مراسم های کاری میتوانید یک خودروی تشریفاتی مدرن با راننده اجاره کنید.

این اتومبیل ها شامل کرایه انواع خودرو های تولید شده توسط کمپانی خودروساز بی ام دبلیو می باشد .

ناوگان اتومبیل های موجود در رنت ایران شامل اجاره انواع اتومبیل های نیمه لوکس و لوکس بوده و شما با هر بودجه ای قادر خواهید بود از خدمات رنت ایران  استفاده کنید

اجاره خودرو بی ام و

شب عروسی در زندگی هر کدام از ما ، از به یادماندنی ترین شب هایی است که در طول زندگی خود تجربه می کنیم و در این شب می شود با انجام کارهایی خاص آن را تا ابد در ذهن خود ماندگار نماییم یکی از این راه ها کرایه کردن یک خودرو سوپر اسپرت یا لوکس خارجی می باشد .

قیمت اجاره ماشین های بی ام دبلیو بسته به مدل و سال تولید کاملا متفاوت می باشد.

محبوب ترین خودرو های بی ام دبلیو موجود در بازار خودرو ایران را می توانید با یک تماس با مجموعه رنت ایران برای هر مدت زمانی که به آنها نیاز دارد اجاره نمایید.

در این بین بی ام دبلیو بدلیل جوان پسند بودن و ظاهر اسپرت خود یکی از بهترین گزینه های پیش رو می باشد.

اگر تقاظای خودروی قدرتمند که لذت سواری شاسی بلند را بطور کامل به شما می دهد با قیمت مناسب تر داشته باشید می توانید بی ام دبلیو X6 با بی ام دبیلو X3 نیو فیس را انتخاب کنید. اگر برای مسافرت و یا استفاده روزانه نیازمند یک خودرو با قیمت مناسب و سواری لذت بخش و فول امکانات هستید اجاره ماشین های مدل پایین بی ام دبلیو گزینه مناسبی برای شما خواهد بود .

در صورتی که تصمیم گرفته اید یکی از مدل های شرکت بی ام و را اجاره کنید و فقط در انتخاب کردن بین مدل های مختلف این خودرو مردد هستید و یا برای اطلاع از قیمت اجاره خودرو  می توانید با تماس گرفتن با کارشناسان رنت ایران از مشاوره ما برخوردار شوید تا بتوانید مناسبت ترین خودرو برای خود را انتخاب و اجاره نمایید.