اجاره خودرو رنو تالیسمان

 

خودرو تالیسمان یکی از خودرو های شاخص در لیست ماشین های اجاره ای ، سایت اجاره خودرو می باشد که در ادامه به موارد محبوبیت  آن و مختصری از مشخصات فنی این خودرو لوکس خواهیم پرداخت و شما را با این اتومبیل جدید الورود به ایران از شرکت رنو آشنا خواهیم کرد.

خودرو تالیسمان یکی از جدیدترین محصولات رنو  در کشور ایران می باشد که اکثر انتظارات مردم را از یک خودرو اروپایی برآورده کرده است به طوری که این خودرو به دلیل قیمت آن با توجه به امکاناتش رقیب بسیار سر سختی برای رقبای گران قیمت تر از خود شده است.

این خودرو در سال 2016 به بازار معرفی شد و این روزها می توان آن را به فراوانی در تهران و دیگر شهرهای کشور عزیزمان ایران دید.

این خودرو شامل انواع پیشرانه ها می باشد ولی متاسفانه در این این انتخاب ها محدود می شود و می توان فقط از پیشرانه 1.6 لیتری مجهز به توربو شارژر آن استفاده نمود.

سایت اجاره ماشین به شما اجاره خودرو تالیسمان را پیشنهاد می کند زیرا این خودرو بسیار شیک و با پرستیژ برای جا به جایی افراد خارجی و برای استفاده سفارت خانه ها و … می باشد و همچنین این خودرو به دلیل راحتی و امنیت بالایی که برای سرنشینان فراهم می کند ، انتخابی بسیار کار آمد برای انواع سفرها می باشد.

همچنین این خودرو را به عنوان اجاره ماشین عروس با راننده و یا بدون راننده نیز استفاده می کنند.

توان خروجی خودرو فوق الذکر 190 اسب بخار با دور موتور 6000 دور در دقیقه می باشد که گشتاور 260 نیوتون را حادث خواهد شد.

پیشرانه ایرانی این خودرو با اینکه قابل انتخاب نمی باشد اما همین پیشرانه در نظر گرفته شده برای خودرو های عرضه شده به بازار ایرانی نیز یکی از قدرت مندترین ها در نوع خود می باشند که آن ها را به محبوبیت بسیار زیادی با توجه به قیمتشان رسانده است.

لازم به ذکر است که ماشین اجاره ای تالیسمان با مصرف سوخت 5.6 در حالت ترکیبی ، بسیار مقرون به صرفه می باشد و قادر است سرعت 0 تا 100 را در 7.6 ثانیه بدست آورد.

از نظر امنیت و ایمنی اتومبیل تالیسمان را به شما پیشنهاد کردیم زیرا این خودرو در تست تصادف که برای آن انجام شده است به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کرده است که پس از مطالعه آن ها بی شک اجاره اتومبیل تالیسمان انتخاب شما خواهد بود

  • حفظ جان سرنشینان بزرگسال تا 86%
  • حفظ جان سرنشینان خردسال تا 84%
  • حفظ سلامت عابرین پیاده تا 68%
  • سیستم ایمنی و کمکی به راننده تا 76%

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.