پر فروش ترین تراک میان سایز و متوسط در بین سایر تراک های هم اندازه در سال 2016 ، تراک نیم سایز آمریکایی تاکوما بوده است .
این خودرو اجاره ای به مدت یک هفته توسط تیم رانندگان و متخصصان حرفه ای بررسی شده و بهترین خبر این بود که در این یک هفته بارش برف شدید هم باعث شده تا تست این ماشین اجاره ای خیلی دقیق تر انجام گیرد.
خودرو تویوتا تاکوما در سال 2016 طرح جدیدی را ارائه داد ، با اینکه سال های قبل مدل های قبلی این خودرو بسیار مورد توجه قرار گرفته بود و بازار را در دست داشت ، اما تویوتا با نسل جدید تویوتا تاکوما 2016 خود خواست بار دیگر همگان را تحت تاثیر قرار دهد .
اجاره خودرو تویوتا تاکوما بسیار قابل توجیح می باشد ، زیرا این خودرو هرچند که از نظر ظاهری هیچ تغییری نکرده است اما از نظر امکانات و ارتقا موتور و … بسیار پیشرفت داشته ست.
خوبی ای که بارش برف برای ما داشت این بود که می توانیم در مورد عکس العمل این اتومبیل اجاره ای در برف نیز بدانیم ، آن طور که بر می آید و گزارش شده است ، تویوتا تاکوما با سیسم چهار چرخ متحرک خود توانسته است به راحتی تمامی موانع سر راه خود در برف را رد کرده و با لاستیک های میشلن تا حدی خوب عمل کرده است که به آن لقب بز کوهی نر را داده اند.
قابل توجه است که در تمام مدت تست این ماشین کرایه ای ، رانندگان با دست کش های ضخیم زمستانی کار کرده و اضهار داشته اند که داخل کابین این خودرو طوری طراحی شده است که به راحتی حتی با دستکش ضخیم نیز می توان با همه امکانات خودرو تاکوما کار کرد و ورود و خروج در کابین نیز در همه حال کاری است ساده.
قطعا برای اجاره ماشین ارزان نمی تواند تراک کوچکتر و با امکانات بیشتری از ماشین تویوتا تاکوما پیدا کنید ، البته قیمت فروش این خودرو بالاست که آن ها به دلیل امکانات فراوان آن است اما این موضوع با امکانات زیاد این مینی تراک پوشیده می شود.
اجاره خودرو در تهران در انواع ماشین عروس ، خودرو مدرن ، خودرو کلاسیک ، نیم تراک و… را از ما بخواهید.