اجاره خودرو رنو اسکالا کروک

یکی از بهترین انتخاب ها برای اجاره خودرو در بین انواع مدل های برند رنو ، اجاره خودرو رنو اسکالا کروک است که این خودرو کروک با بهترین امکانات و تجهیزات در عین سادگی می تواند شما را به تجربه ای عالی از رانندگی و یا سواری با این خودروی بی نظیر برساند.

ماشین رنو اسکالا کروک در سال 2011 توسط کشور فرانسه طراحی شده و پس از مدت اندکی آن را به بازار جهانی برای عرضه و فروش روانه کرد.

این خودروی کروک فرانسوری با موتور 4 سیلندره 16 سوپاپه خود ، قدرت و سرعت را در عین آرامش و راحتی در سفر به شما هدیه می دهد ، برای کرایه ماشین اسکالا کروک قبل از تهیه حتما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید تا با کمک در انتخاب بهتر با توجه به سلیقه و بودجه ، شما را انتخاب بهتر و صرفه جویی در هزینه ها یاری کنند.

جعبه دنده اتومبیل اسکالا کروک به صورت خودکار می باشد و و شتاب 0 تا 100 را در 11.7 ثانیه طی خواهد کرد. وزن این خودروی زیبا 1535 کیلوگرم می باشد که به دلیل این وزن از چپ کردن و … این خودرو تا حد قابل توجهی جلوگیری شده است.

امکانات خودرو فوق بسیار زیاد در نظر گرفته شده است و به همین دلیل آن ها را خلاصه و به مهمتری آن ها اشاره خواهیم کرد ، خودرو اسکالا کروک که به صورت خودرو اجاره ای ارزان در سایت رنت خودرو عرضه می شود دارای سیستم محدود کننده سرعت ، چراغ زنون همراه با چراغ شیشه شور ، کروز کنترل ، چراغ مه شکن ، سقف پانورامای تاشو (کروک رنو) ، ترمز دستی برقی، سیستم تهویه ، استارت دکمه ای به وسیله کارت هندزفری ، محافظ سر و گردن در صورت واژگونی ، ایربگ و…

قیمت دست دوم این خودرو در بازار از 170 تا 200 میلیون می باشد که شما می توانید به راحتی بدون پرداخت این مبلغ با استفاده از اجاره اتومبیل اسکالا کروک رنو ، تجربه رانندگی با این خودرو شکیل با پرستیژ و پر قدرت را داشته باشید.

برای اطلاع از شرایط اجاره خودرو به هر دو صورت اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده با ما تماس بگیرید تا بهترین انتخاب ها را با بهترین قیمت ها در اتیار شما قرار دهیم.

تحویل ماشین اجاره ای ها مورد نظر خود در کمترین زمان ممکن امکان پدیر می باشد.

لازم به ذکر است که خودرو اسکالا کروک همان مگان محصول رنو است که نسل سوم آن به صورت کروک می باشد که به بازار عرضه شد و با استقبال زیادی بخصوص از سوی کشور های اروپایی روبرو شد.