اجاره خودرو رنو تالیسمان

رنو تالیسمان خودروی خانوادگی بزرگ رنو است که در سال ۲۰۱۵ معرفی شد. رنو تالیسمان در کشورهایی نظیر فرانسه و کره جنوبی تولید می شود و از سال ۹۵ توسط نگین خودرو به ایران راه یافت. رنو تالیسمان روی پلتفرم CMF رنو طراحی شده و پیشرانه های مختلفی روی آن نصب شده که در ایران با نمونه ۱٫۶ لیتری توربو وارد شده است. رنو تالیسمان در کره جنوبی به نام رنو سامسونگ SM6 شناخته می شود. کمپانی سازنده اتومبیل رنو فعالیت خود را در سال 1899 میلادی در کشور فرانسه آغاز کرد و تاکنون محصولات خود را به بیش از 118 کشور صادر کرده است.

این برند در ایران حضور فعالی دارد و حضور تعدادی از خودرو های تولید شده توسط این کمپانی نظیر :

رنو تالیسمان  ، رنو اسکالا کروک  ، رنو لتیتیود  ، رنو سفران ، رنو کپچر ، رنو مگان و تعدادی اتومبیل دیگر خود گواه بر محبوبیت این برند در کشور ایران می باشد .

رنو در سال 2013 هفتمین خودروساز جهان نام گرفت و در ادامه با همکاری نیسان توانست خود را به رتبه چهارمین خودروساز دنیا ارتقاء دهد.

کمپانی خودرو ساز رنو در کشور ما از طریق شرکت رنو پارس فعالیت می کند و محصولاتی را در خط تولید سایپا مونتاژ می کند و همچنین دیگر محصولات رنو همچون تالیسمان طریق شرکت کیش خودرو عرضه به بازار خودرو می شود. در صورتی که قصد دارید برای انجام یک مسافرت کوتاه مدت و یا استفاده روزانه یک اتومبیل را اجاره کنید ، پیشنهاد ما اجاره کردن یک اتومبیل رنو می باشد که یا توجه به قیمت مناسب نسبت به سایر برند های خارجی با دارا بودن آپشن ها و امکانات جانبی فراوان یک سواری لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد.

در صورتی که قصد دارید هزینه ای منطقی برای یک روز خاص در تقویم خانوادگی تان انجام دهید بدون شک رنو تالیسمان یکی از بهترین انتخاب های  برای شما می باشد.و همچنین اگر برای مجلس عروسی خود میخواهید شبی به یاد ماندنی را به یادگار بگذارید و مبلغ خرید ماشین خارجی را ندارید پیشنهاد ما برای شما اجاره ی اتومبیل از شرکت اجاره خودرو کیش میباشد.اگر میخواهید از میهمانان خارجی خود پذیرائی کرده و به سفر یک یا چند روزه بین شهری یا برون شهری ببرید میتوانید با اجاره کردن خودروی مناسب سفر خوب و خاطره انگیزی برای خود و میهمانانتان به ارمغان بیاورید.اجاره خودروی کیش با قیمت مناسب این امکان را برای شما فراهم کرده است.
جهت اجاره خودرو رنو تالیسمان میتوانید با همکاران ما در شرکت اجاره خودرو کیش تماس گرفته و خودروی مورد انتخاب خود را سفارش دهید.