اجاره خودرو رنو ساندرو

اجاره خودرو رنو ساندرو یکی از گزینه های ارزان از بین لیست ماشین های اجاره ای می باشد که می توان آن را در مقایسه با ظاهر و برندش یکی از بهترین گزینه ها برای صرفه جویی در هزینه ها در عین زیبایی و راحتی دانست.

رنو ساندرو با ال 90 تفاوت های اندکی دارد که حتی می توان با اندک هینه ای ال 90 را مانند ساندرو مجهز به همان تغییرات کرد اما از نظر مقاومت بدنه ، محکم و با دوام بودن این خودرو یکی از بهترین هاست که می توان از آن برای سال های متوالی استفاده کردن بدون هیچ مشکلی.

لازم به ذکر است که رنو یکی از برند هایی است که با ایران قرارداد دارد و در ایران مونتاژ می شود و تا حد زیادی می توان گفت که کیفیت و نوع خودروی رنو مونتاژ شده ایران با خودرو نمونه فرانسوی آن تفاوت چندانی ندارد زیرا اولا این خودرو نمایندگی در ایران دارد و مداوم کیفیت ساخت کارخانه ها چک می شود ، دوما در صورت بروز هرگونه مشکل و نداشتن کیفیت قطعات توسط شرکت ها ، شرکت های ایرانی متحمل پرداخت ضرر و زیان بالایی می شود و به همین دلیل نمیتوانند در ساخت این خودرو ها کم کاری کنند.

خودرو ساندرو رنو از سال 2009 طراحی شد و در محدود زمانی به بازار عرضه شد ، این خودرو با موتور 4 سیلندره 16 سوپاپه ، دارای حجم موتور 1598د سی سی و حداکثر قدرت 105 اسب بخار می باشد.

حداکثر سرعت رنو ساندرو 170 کیلومتر در ساعت و زمان رسیدن شتاب خودرو از 0 تا 100 11.5 ثانیه می باشد.

این خودرو 4 دنده بهتر بود که یک دنده اضافه تر داشته باشد ولی با توجه به قیمت آن و امکانات تعبیه شده در این خودرو می توان گفت که این ایراد زیاد به چشم نمی آید و از آن می توان چشم پوشی کرد.

وزن این خودرو 1146 کیلوگرم می باشد که استیبل بودن آن را کم می کند که ترمز های دیسکی و ضد قفل این خودرو این مشکل را نیز تا حد زیادی کاهش داده است.

رنو ساندرو انتخابی مناسب برای سفر های بین شهری ، اجاره ماشین عروس ارزان قیمت و… می باشد.

برای اطلاع از شرایط اجاره خودرو ساندرو رنو به بخش شرایط در سایت مراجعه فرمایید و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

تمامی اتومبیل کرایه ای های مورد نظر خودر را می توانید از این شرکت تهیه نمایید و یا برای مشاوره و انتخاب بهترین گزینه با توجه به شرایط خود با ما در تماس باشید.