اجاره خودرو رنو مگان 2017

همانطور که می دانید شرکت رنو یکی از قدیمی ترین وارد کنندگان خودرو به ایران بوده ایت و می توان این شرکت را سرآغاز صنعت خودرو در ایران دانست.

رنو حتی پس از انقلاب اسلامی نیز در ایران بسیار محبوب بود و یکی از معدود خودرو های خارجی در ایران بود که با تمام محدودیت ها هنوز در بازار ایرانی خود را می نمایاند.

این شرکت پس از انقلاب تنها برند خارجی در کنار پیکان بود که محبوبیت فراوانی داشت و به نوستالژی بسیار خاطره انگیر مردم ایران مبدل شده بود.

اما پس از حضور 20 سال در بازار ایران با موفقیت های فراوان این شرکت به دلیل قیمت بسیار عالی آن در مقایسه با خودرو های کامپکت این شرکت ، این شرکت با شرکت های ایرانی همکاری کرده و خودرو های مگان و لوگان خود را برای مونتاژ به شرکت های ایرانی سپرد ، که این امر خود سرآغازی دیگر برای شناخت بیشتر مردم از این برند محبوب و رسیدن آن به تولید انبوه بود.

و صد البته مگان با تولید فرانسه و مونتاژ شرکت پارس خودرو بسیار محبوب تر از لوگان شده بود ، مگان در سال 1990 طرح ریزی شد و تا سال 2002 همچنان با موفقیت در بازار های اروپا ، آمریکا و دیگر کشور های آسیایی به فروش می رسید و این سیل عظیم خریداران برای خرید رنو مگان تا سال 2009 همچنان ادامه داشت .

اما علاوه بر موفقیت رنو مگان نسل اول ، رنو مگان نسل دوم که از سال 2002 طرح ریزی شد نیز بسیار موفق بود و توانست توجه  خریداران زیادی را به خود جلب کند.

همچنان تولیدات ادامه داشت تا مگان نسل چهارم که در سال 2017 وارد بازار و صنعت خودرو سازی شد ، این خودرو که احتمال می رود تا یک ماه دیگر وارد بازار ایران نیز بشود ، بسیار زیبا ، شکیل و با امکانات فراوان و خاص و ساده مگان مانند همیشه قرار است طرفداران این برند را شگفت زده کند.

اجاره خودرو مگان 2017 یکی از بهترین انتخاب هاست ولی با توجه به اینکه هنوز این خودرو وارد بازار ایرانی نشده است نمی توان تا یک ماه آینده آن را تهیه نمود و باید منتر ورود آن بود.

ولی سایت اجاره خودرو به تمامی طرفداران گرامی این اطمینان را می دهد که به زودی می توانند برای اجاره ماشین عروس خود از این خودرو بهره ببرند.

اجاره خودرو ارزان مگان رنو 2017 به صورت هاچ بک و سدان را از این شرکت و با نازلترین قیمت بخواهید، ما شما را با ماشین اجاره ای مگان 2017 شگفت زده خواهیم کرد.

برای اطلاعات بیشتر از تمامی امکانات و مشخصات فنی این خودرو جدید ،  همچنین رزرو آن در لیست ما و یا اطلاع از شرایط اجاره خودرو مورد نظرتان می توانید با ما تماس بگیرید.