اجاره رونیز

رونیز يكي از محصولات مشترك شركت پارس خودرو با شركت خودروسازي نيسان خودرو رونيز مي‌باشد. این خودرو که در ابتدا Frontier نام داشت، پس از سری مسابقات سه گانه آف رودکه تا سال 2006 توسط نیسان حمایت مالی می شد، به این نام نامیده شد. این خودرو در ایران با نام رونیز و توسط پارس خودرو عرضه می گردد. . اين محصول با داشتن قدرت بالا و ظاهري زيبا مي تواند همسفر مناسبي براي شما در نقاط مختلف كشور باشد. در واقع یک شاسی بلند به تمام معنا که مورد استقبال خیلی از هموطنان عزیزمان قرار گرفته است.
قیمت اجاره خودرو رونیز بسیار مناسب است و کارایی و کیفیت این خودرو شاسی بلند و زیبا بی نظیر است . اجاره خودرو تهران به پیشنهاد می کند اگر برای مراسم عروسی خود در نظر دارید چشم ها را به شکوه جشن خیره کنید خودرو رونیز را از اجاره خودرو تهران اجاره کنید و برای ماشین عروس آن را تزیین نمایید .
مطمئن باشید زیبایی خیره کننده این خودرو و همچنین کارایی و کیفیت آن از بنز ml و سانتافه هم بیشتر است.
پس همین حالا دست به کار شوید و با اجاره خودرو تهران تماس بگیرید و با اجاره خودرو رونیز همسر و فرزندانتان را سوپرایز کنید و یک سفر به یاد ماندنی را برای خود و خانواده تان رقم بزنید.
همچنین اجاره خودرو ایران آماده برای اجاره انواع خودروهای گذر موقت ، سورنتو ، سانتافه ، استون مارتین ، بنزslk ، نیسان مورانو ، نیسان تینا ، پژو 405 ، پژو پارس و … می باشد.