اجاره سانتافه

با توجه به حجم بالای درخواست متقاضیان بری اجاره خودرو، اجاره خودرو ایران این بار با یک پیشنهاد عالی برای شما عزیزان آماده ارائه با کیفیت ترین سرویس ها می‌باشد. اجاره خودرو کیش این بار به معرفی سانتافه می پردازد که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان واقع گردد.
در اوایل سال ۲۰۰۱ ایده‌های جدید شرکت کره‌ای هیوندای برای رقابتی آشکار با بنز slk مزدا ، نیسان مورانو و سورنتو به ثمر نشست و مدل جدید با اسم سانتافه که نام شهری در نیومکزیکو است تولید شد و به سرعت در آمریکای شمالی تبدیل به محبوب‌ترین خودرو خانواده شد.
امکانات و چهره بروز سانتافه آن را در لیست پرفروش‌ها نگه داشته است. هیوندای سانتافه بی شک جز موفق‌ترین خودرو وارداتی از نظر فروش است. سانتافه از طرحی زیبا و کاملاً هماهنگ با پیکره خودرو برخوردار می‌باشد که این مجموعه در کنار هم چهره‌ای زیبا و مدرن را به خودرو بخشیده‌اند، در نمای جانبی خط برجسته‌ای که از چراغ‌های عقب شروع شده و تا روی گلگیر جلو امتداد یافته است به همراه شیب ملایم سقف در انتهای اتومبیل طرحی زیبا و فرمی دینامیک به خودرو داده‌اند. در مجموع سانتافه از طراحی زیبا و هماهنگی برخوردار است که ایراد گرفتن از آن بسیار سخت است.
اجاره سانتافه توانسته بازار گرمی برای دوستداران اجاره شاسی بلند با قیمت مناسب و در واقع مناسبتر از شاسی بلندهای تویوتا ایجاد کند البته اجاره یک شاسی بلند ارزانتر ولی با آپشنهای بیشتر.
اجاره سانتافه هم در میان مشتریان خارجی و هم مشتریان اجاره خودرو ایرانی بسیار پر طرفدار است و در این بین شرکتهای ایرانی نیز برای مهمانان خارجی خود از اجاره سانتافه بسیار استفاده می کنند قیمت اجاره خودرو توسط اجاره خودرو کیش ، به خاطر متناسب بودنش برای سفرهای برون شهری فراوان متقاضی و طرفدار داشته و بویژه خانواده ها برای ایمن بودن آن اجاره سانتافه را ترجیح می دهند.