اجاره خودرو تیولی

با توجه به حجم بالای درخواست متقاضیان بری اجاره خودرو، اجاره خودرو تهران این بار با یک پیشنهاد عالی برای شما عزیزان آماده ارائه با کیفیت ترین سرویس ها می‌باشد. اجاره خودرو تهران این بار به معرفی سانگ یانگ می پردازد که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان واقع گردد.

سانگ‌یانگ شرکت خودروسازی کره‌ای است، که به‌عنوان چهارمین شرکت خودروسازی بزرگ کره‌ای به‌شمار می‌آید.

شرکت سانگ‌یونگ در سال ۱۹۵۴ تأسیس شد، در ۱۹۸۶ توسط گروه سانگ‌یونگ خریداری شد. این گروه در سال ۱۹۹۷ سانگ‌یونگ را به دوو موتورزواگذار نمود. این شرکت در نهایت در سال ۲۰۱۰ به ارزش ۴۷۰ میلیون دلار، توسط شرکت ماهیندرا خریداری شد و هم‌اکنون به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از این شرکت هندی فعالیت می‌کند. سانگ یونگ درزبان کره‌ای به معنی دو اژدها می‌باشد، که تلفظ اصلی آن سنگ یون است.

و اما در بین مدل های سانگ یانگ سانگ یانگ تیوولی یک خودروی مینی اس‌یووی ۵ در، ساخت شرکت سانگ‌یانگ کره جنوبی است. این خودرو در بریتانیا با قیمت پایه ۱۲٬۹۵۰ پوند عرضه شده است. گیربکس اتوماتیک این خودرو ساخت شرکت ژاپنی آیسین سیکو متعلق به تویوتا است. بسیار خوب حالا تصور کنید این خودرو بسیار زیبا و گران قیمت را با پایین ترین قیمت خودرو از اجاره خودرو تهران اجاره کرده اید و از آن برای تزیین ماشین عروس خود استفاده نموده و همه چشم ها  را به شکوه جشن خود خیره کرده اید. تصویر زیبایی است . اما اجاره خودرو ایران این تصور و رویا را برای شما به واقعیت تبدیل می کند . کافیست برای اجاره خودرو سانگ یانگ تیوولی با صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید تا در اولین فرصت با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه دهد.

برای اطلاع از قیمت اجاره خودرو روی لینک کلیک کنید.