اجاره خودرو رودیوس

اجاره ماشین تهران امروز به شما پیشنهاد یک سفر پر از هیجان با یک خودرو شیک و کارآمد و راحت را می کند. اگر به دنبال اجاره خوردو لوکس و راحت هستید ، اگر می خواهید برای برگزاری جشن های خود از یک خودروی لوکس و زیبا برخوردار باشید،  اجاره خودرو تهران  این بار به معرفی سانگ یانگ  رودیوس  می‌پردازد تا شما عزیزان با در اختیار داشتن اطلاعات کافی بتوانید بهترین ها را انتخاب کنید.

شرکت سانگ‌یونگ در سال ۱۹۵۴ تأسیس شد، در ۱۹۸۶ توسط گروه سانگ‌یونگ خریداری شد. این گروه در سال ۱۹۹۷ سانگ‌یونگ را به دوو موتورز واگذار نمود. این شرکت در نهایت در سال ۲۰۱۰ به ارزش ۴۷۰ میلیون دلار، توسط شرکت ماهیندرا خریداری شد و هم‌اکنون به‌عنوان زیر مجموعه‌ای از این شرکت هندی فعالیت می‌کند. سانگ یونگ درزبان کره‌ای به معنی دو اژدها می‌باشد، که تلفظ اصلی آن سنگ یون است.

یکی از مدل های سانگ یونگ ، سانگ یانگ رودیوس(SsangYong Rodius) خودرویی است که از سال ۲۰۰۴–کنون تولید شده‌است. با اجاره خودرو رودیوس مجالس خود را لوکس تر کنید.

این خودرو در کلاس مینی‌ون قرار گرفته است، که از لحاظ ظاهری شبیه به خودروهای وناست و برای حمل و انتقال افراد طراحی شده است. مینی‌ون‌ها، بلندتر از گونه‌های سدان، هاچ بک واستیشن واگن هستند و برای فضای داخلی بیشتر طراحی شده است. بنابراین بهترین برای اجاره خودرو می باشد که سفرهای گروهی خاطره انگیزی را تجربه کنید.

سانگ یانگ رودیوس در مقایسه با سانتافه ، سورنتو ، استون مارتین قیمت پایین تری دارد اما زیبایی خودرو بسیار چشمگیر است .

برای اجاره خودرو سانگ یانگ  به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت اجاره خودرو  به روی لینک کلیک کنید.