اجاره خودرو موسو

برای تجربه کردن یک سفر پرماجرا و هیجان انگیز با یک خودروی شاسی بلند اجاره خودرو کیش این بار با یک پیشنهاد عالی برای شما عزیزان آماده ارائه با کیفیت ترین سرویس ها می‌باشد. اجاره خودرو کیش این بار به معرفی سانگ یانگ موسو می پردازد تا شما عزیزان با در اختیار داشتن اطلاعات کافی بتوانید بهترین ها را انتخاب کنید.

شرکت سانگ‌یونگ در سال ۱۹۵۴ تأسیس شد، در ۱۹۸۶ توسط گروه سانگ‌یونگ خریداری شد. این گروه در سال ۱۹۹۷ سانگ‌یونگ را به دوو موتورز واگذار نمود. این شرکت در نهایت در سال ۲۰۱۰ به ارزش ۴۷۰ میلیون دلار، توسط شرکت ماهیندرا خریداری شد و هم‌اکنون به‌عنوان زیر مجموعه‌ای از این شرکت هندی فعالیت می‌کند. سانگ یونگ درزبان کره‌ای به معنی دو اژدها می‌باشد، که تلفظ اصلی آن سنگ یون است.

یکی از مدل های سانگ یونگ ،   سانگ‌یانگ موسو  می باشد که  خودرویی است که از سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۵ در کره جنوبی، از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶  مرتب در ایران و از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ در روسیه تولید شده‌است. موسو دارای امکانات بسیار زیادی است که با توجه به پول پرداختی مقرون به صرفه به نظر میآید.خودرو موسو در بخش ایمنی دارای امکاناتی همچون ایربگ، ترمز ،میله های درون درها و سیستم های پیشرفته ای همچون سیستم TCS است که برای گذر از محل های لغزنده مناسب است. سیستم ABD برای جلوگیری از گیر کردن خودرو در چاله ها و یا مسیرهای گلآلود به کار میرود به صورتی که اگر چرخی در گل گیر کند این سیستم با انتقال نیرو به چرخ هایی که درگیر با سطح غیرلغزنده هستند خود را از آن محیط بیرون می کشد. با اجاره خودرو موسو می توانید مراسم عروسی خود را با شکوه تر برگزار کنید.

این خودروی زیبا و لوکس می تواند بهترین گزینه انتخاب برای اجاره خودرو باشد . چرا که اجاره خودرو کیش درصدد است تا با نهایت تلاش خود بهترین خدمات را با پایین ترین قیمت اجاره خودرو در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهد.