اجاره خودرو چیرمن S500

امروزه همه به دنبال یک تجربه یک سفر پر از هیجان با یک خودرو شیک و کارآمد و راحت هستند . اگر به دنبال اجاره خوردو لوکس و راحت هستید ، اگر می خواهید برای برگزاری جشن های خود از یک خودروی لوکس و زیبا برخوردار باشید، اجاره خودرو کیش این بار به معرفی سانگ یانگ  چیرمن  s500 می پردازد تا شما عزیزان با در اختیار داشتن اطلاعات کافی بتوانید بهترین ها را انتخاب کنید.

شرکت سانگ‌یونگ در سال ۱۹۵۴ تأسیس شد، در ۱۹۸۶ توسط گروه سانگ‌یونگ خریداری شد. این گروه در سال ۱۹۹۷ سانگ‌یونگ را به دوو موتورزواگذار نمود. این شرکت در نهایت در سال ۲۰۱۰ به ارزش ۴۷۰ میلیون دلار، توسط شرکت ماهیندرا خریداری شد و هم‌اکنون به‌عنوان زیر مجموعه‌ای از این شرکت هندی فعالیت می‌کند. سانگ یونگ درزبان کره‌ای به معنی دو اژدها می‌باشد، که تلفظ اصلی آن سنگ یون است.

یکی از مدل های سانگ یونگ ،   سانگ‌یانگ چیرمن(SsangYong Chairman) خودرویی است که از سال ۱۹۹۷–کنون تولید شده‌است.این خودروی زیبا و لوکس می تواند بهترین گزینه انتخاب برای اجاره خودرو باشد . چرا که اجاره خودرو کیش درصدد است تا با نهایت تلاش خود بهترین خدمات را با پایین ترین قیمت اجاره خودرو در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهد.

اجاره خودرو سانگ یانگ چیرمن در مقایسه با سانتافه ، سورنتو ، استون مارتین قیمت پایین تری دارد اما زیبایی خودرو بسیار چشمگیر است .