اجاره خودرو کایرون

به نظر شما بهترین انتخاب برای تجربه یک سفر به ماندنی چه چیزی می تواند باشد؟  اجاره ماشین تهران امروز به شما پیشنهاد یک سفر پر از هیجان با یک خودرو شیک و کارآمد و راحت را می کند. اگر به دنبال اجاره خوردو لوکس و راحت هستید ، اگر می خواهید برای برگزاری جشن های خود از یک خودروی لوکس و زیبا برخوردار باشید،  اجاره خودرو تهران  این بار به معرفی سانگ یانگ  کایرون می‌پردازد تا شما عزیزان با در اختیار داشتن اطلاعات کافی بتوانید بهترین ها را انتخاب کنید.

شرکت سانگ‌یونگ در سال ۱۹۵۴ تأسیس شد، در ۱۹۸۶ توسط گروه سانگ‌یونگ خریداری شد. این گروه در سال ۱۹۹۷ سانگ‌یونگ را به دوو موتورز واگذار نمود. این شرکت در نهایت در سال ۲۰۱۰ به ارزش ۴۷۰ میلیون دلار، توسط شرکت ماهیندرا خریداری شد و هم‌اکنون به‌عنوان زیر مجموعه‌ای از این شرکت هندی فعالیت می‌کند. سانگ یونگ درزبان کره‌ای به معنی دو اژدها می‌باشد، که تلفظ اصلی آن سنگ یون است.

یکی از مدل های سانگ یونگ ،  سانگ یانگ کایرون است.

سنگ‌یانگ کایرون خودرویی در کلاس اس‌یووی تولید شده توسط سانگ‌یونگ با موتور ۱۳۹ اسب بخاری مرسدس بنز و طراحی شده توسط ام‌جی کارز است. این ماشین به نسبت اندازه قدرت زیادی دارد کایرون کمک فنر های نرم تری نسبت به بقیه ی ماشین های سانگ یانگ دارد همچنین سانگ یانگ کایرون  رفاه مورد نیاز را به ما ارائه می دهد .سانگ یانگ در مقایسه با بی ام و ، بنز slk ، رونیز  ، اختلاف قیمت دارد اما زیبایی خودرو بسیار حیرت انگیز است.

برای اجاره خودرو کایرون به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط به صفحه قیمت اجاره خودرو مراجعه فرمایید.