اجاره خودرو سورنتو

اگر خواستار اجاره خودرو شاسی بلند به تمام معنا هستید با اطمینان کامل به شما خواهیم گفت انتخاب شما کیا سورنتو باشد . این خودرو در دو مدل ۵ و ۷ صندلی تولید می‌شود. برای داشتن مدل ۷ صندلی باید آن را به‌صورت جداگانه سفارش دهید. همچنین صندلی‌های ردیف سوم نیز بسیار راحت طراحی شده‌اند. کمپانی کیا سورنتو مجموعه‌ای از تجهیزات الکترونیکی و سرگرمی را برای سرنشینان سورنتو در نظر گرفته شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به سیستم‌های کار پلی اپل و سیستم اندروید گوگل اشاره کرد. یک نمایشگر ۶٫۱ اینچی و سیستم سرگرمی جدید شرکت کیا از دیگر تجهیزات داخلی این خودرو است. همانند بیشتر خودروهای تولید شده توسط کیا موتورز، سورنتو نیز از تجهیزات ایمنی مناسبی برخوردار است. ترمزهای مستقل اضطراری، سیستم کنترل کروز هوشمند، هشدار برخورد از عقب و سیستم هشدار عقب بخشی از این تجهیزات هستند خودرو سورنتو که قدرتمندترین موتور را دارد می‌تواند تمام فراز و نشیب های مسیر کوهستانی را به راحتی طی کند بدون اینکه شما احساس کنید فراز و نشیبی وجود دارد .
سورنتو بهترین انتخاب برای سفرهای طولانی مدت شماست که بدون اینکه در طول مسیر طولانی احساس خستگی کنید می توانید از چشم اندازهای زیبا و مناظر دیدنی بهره مند شوید .
همچنین ظاهر شیک و لوکس این خودرو که با سانتافه برابری می کند می تواند بهترین انتخاب برای تزیین ماشین عروس می باشد که جشن عروسی شما هرچه با شکوه تر برگزار شود.
قیمت اجاره خودرو از اجاره خودرو تهران متناسب ترین قیمت می باشد و اجاره خودرو آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات برای شما هموطنان عزیز می باشد.