اجاره خودرو مزدا 6


خودرو مزدا 6 سدان مدل 2017 از دیگر خودرو های لیست اتومبیل اجاره ای در اجاره خودرو می باشد که توسط رنت ایران این لیست در اختیار شما قرار گرفته است ، شما می توانید برای اطلاع از وجود خودروی مورد نظر خود در لیست رنت ایران ، نام خودرو را در سایت جستجو نمایید.
حال مشخصات مختصری از خودرو مزدا 5 می پردازیم ، در این خودرو از موتور skyacttv با حجم 2.5 لیتر استفاده شده است، این موتور توان 184 اسب بخار قدرت را و 3250 دور در دقیقه گشتاور را فراهم می سازد.
خودرو مزدا 6 دارای گیربکس دستی و اتوماتیک می باشد. در این خودرو از مواد با کیفیتی برای کابین استفاده شده است که این مواد سر و صدای داخلی خودرو را به درصد بسیار پایینی می رساند. در ساخت روکش های این خودرو از روکش های چرمی ناپا استفاده شده است.
همچنین به جای کلید های سنتی در این خودرو از کلیدهای لمسی و فرمان جدید همراه با نمایشگر 4.6 اینچی برای مشکلات احتمالی خودرو ، اطلاعات مهم ، سیستم جلوگیری از خروج از خط و تشخیص نقطه کور و میزان مسافت استفاده شده است.
در این خودرو از سیستم G-Vectoring استفاده شده است که وجود این سیستم باعث کنترل شاسی اتومبیل ، افزایش قدرا دینامیکی و هماهنگی بین دریچه گاز ، فرمان و سیستم تعلیق می شود.
خودرو فوق را می توان از سایت رنت ایران تهیه و از سواری آن لذت برد ، اما می توان این خودرو را رقیب سرسخت شورلت مالیبو ، هوندا آکورد و تویتا کمری دانست ، به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که در انتخاب خودرو اجاره ای مورد نظر خود دقت کنید.
از امکانات داخلی این خودرو می توان به کنترل آب و هوای اتوماتیک و فیلتر هوا ، پنجره های برقی ، قفل درب برقی ، کروز کنترل ، کی لس ، استارت با دکمه های خودکار ، لامپ نقشه LED تنظیم تلسکوپی فرمان ، گرمکن شیشه عقب و … اشاره کرد.
اجاره خودرو لوکس مزدا 6 یکی از به صرفه ترین انتخاب ها می باشد چون علاوه بر تجربه قدرت همراه سرعت ، شما به سواری ای راحت در یک خودرو کاملا راحت با امکانات بسیار زیاد برای رحتی سرنشسنان دست پیدا خواهید کرد.

همچنین کرایه خودرو مزدا 6 را به دلیل زیبایی این خودرو به شما پیشنهاد می کنیم به خصوص به عنوان ماشین عروس کرایه ای تا شبی بسیار رویایی را در جشن پرشکوه تان رقم بزنید.
لازم به ذکر است که این خودرو از لحاظ ایمنی در رده قابل توجهی قرار گرفته است زیرا خودرو مزدا 6 محصول 2017 دارای ترمز های ABS ، EBS ، TCS و سیستم کنترل هماهنگی دینامیکی DSC می باشد ، کیسه های هوای این خودرو به صورت پیشرفته و پرده ای می باشد و تشخیص نقطه کور ، ترمز عقب هوشمند ، هشدار خروج از خط و .. در این خودرو در نظر گرفته شده است.