اجاره خودرو منطقه آزاد

کسانی که رویای رانندگی با خودرو های سوپر لوکس و بروز دنیا را دارند می توانند به منطقه آزاد هایی که در کشور وجود دارد بروند و برای یک بار هم که شده تجربه رانندگی با این خودروهای ویژه را کسب کنند .

در ایران اتومبیل هایی که بالای 2500 سی سی هستند اجاره ورود به کشور را ندارند و دیگر خودرو هایی هم که اجازه ورود به کشور را دارند به خاطر مسائل گمرکی و … قیمت های بسیار بالایی دارند که هرکسی از عهده پرداخت چنین قیمت های بر نمی آید .

برخلاف کلان شهرها در مناطق آزاد این خودرو ها با قیمت هایی کمتر قابل دسترسی می باشند.

مناطق آزاد مکان مناسبی و البته ارزان‌ قیمتی برای کرایه کردن اتومبیل هایی است که رویای رانندگی کردن با آنها را داریم.

یکی از این مناطق کیش است جایی که انواع خودروهای مختلف را می‌توان در آن دید و با قیمت‌های پایین خریداری کرد.

در صورتی که برای چند روز به این جزیره سفر می کنید می توانید اتومبیل مورد نظر خود را کرایه نمایید.

در حقیقت یکی از بزرگترین جاذبه های مناطق آزاد ، کرایه خودرو می باشد .

اجاره خودرو منطقه آزاد

مردم بیشتر ترجیح می‌دهند تا خودروهای آمریکایی را اجاره کنند چرا که خودروهای آمریکایی در خیابان‌های شهر‌های دیگر دیده نمی‌شود و همه مردم ایران نیز به اینگونه خودروها علاقه دارند.

از این رو بیشتر خودروهای آمریکایی را که در جزیره کیش می‌بینیم اجاره‌ای هستند، اما اتومبیل های جذاب دیگر نیز مانند لامبورگینی در مناطق آزاد تردد دارند که می توان در موسسه رنت ایران آن ها را با قیمت هایی مناسب کرایه کرد .

بعضی از مشتری های اجاره خودرو برای انجام دادن کارهای ضروری خود سراغ کرایه ماشین می روند و زیاد هم توجهی به برند یا مدل خودرو ندارند بلکه اقتصادی بودن برای آنها مهمتر می باشد.

موسسه اجاره خودرو رنت ایران به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت در کشور ، خدمات اجاره خودرو خود را در مناطق آزاد کشور نظیر : بندرانزلی ، کیش ، ارس و اروند را به هموطنان عزیز ارائه می دهد .

از این خدمات را هم اهالی و ساکنان بومی این مناطق می توانند استفاده نمایند و هم کسانی که قصد سفر به این مناطق را دارند قادر به استفاده از خدمات ویژه موسسه رنت ایران خواهند بود.

شما می توانید خودرو در خواستی خود را به محض ورود به مناطق آزاد تحویل بگیرید .

با کرایه کردن یکی از این خودرو های می توانید رویای رانندگی خود با اتومبیل های سوپر لوکس را برآورده کنید

اجاره خودرو منطقه آزاد

قیمت اجاره خودرو در مناطق آزاد با توجه به تنوع خودرو ها متفاوت می باشد .

موسسه کرایه اتومبیل رنت ایران با سالها تجربه موفق در زمینه اجاره خودرو در کشور ، خدمات ویژه ای را به مشتری های خود در مناطق آزاد ارائه می دهد.

خودروهایی که در مناطق آزاد می بینید به دلیل قیمت های بالا و محدودیت هایی که برای ورود به کشور دارند ، امکان خرید آنها برای همگان فراهم نیست به همین دلیل یکی از بهترین گزینه ها برای تجربه رانندگی با اتومبیل های لوکس ، کرایه کردن یکی از آنها می باشد.

موسسه اجاره خودرو رنت ایران ،  با افتخار اعلام می دارد در تمام کلاس ها و مدل های مختلف اتومبیل برای عرضه به مشتریان عزیز ، خودرو کرایه ای بدون راننده یا همراه با راننده را در اختیار دارد .

تجربه رانندگی با خودروهایی نظیر شورلت ، فورد موستانگ ، لامبورگینی ، استون مارتین ، مک لارن و … برای همیشه در ذهن تان باقی خواهد ماند.

در صورتی که قصد خرید یکی از این خودرو ها را داشته باشید باید مبلغ قابل توجهی را برای خرید آنها بپردازید ولی با اجاره خودرو می توانید در هزینه های خود به میزان بسیار زیادی صرفه جویی نمایید.