اجاره خودرو تینا

نیسان تینا یکی از خودر هایی که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته و بیشترین تقاضا را برای خرید و یا اجاره داشته است ، نیسان تینا می باشد . نیسان تینا (Nissan Tina) خودرویی است که در سال‌های ۲۰۰۳—۲۰۰۸در ژاپن،جمهوری چین، تایلند وکره جنوبی تولید شده‌است. در حال حاضر جدیدترین نسل از این خودرو در ایران وجود دارد که با بی ام و ، بنز ، سانتافه ، سورنتو از نظر تعداد فروش برابری می کند و به عنوان با کیفیت‌ترین خودروی ایران در سال ۱۳۹۰ انتخاب شده است. بر اساس آمار اجاره خودرو تهران در سال ۱۳۹۰ قریب ۱۵۰۰ دستگاه، سال ۱۳۹۱ حدود ۱۱۳۰ و سال ۱۳۹۲ نزدیک به ۸۵۰ نیسان تینا در بازار خودروی ایران بفروش رسیده است.
این خودرو در کلاس خودرو سایز متوسط قرار گرفته است و با ظاهر دلفریب و لوکس خود مورد استقبال بسیاری از هموطنان عزیزمان قرار گرفته است . همچنین کارایی و کیفیت این خودرو باعث شده که فروش بالایی داشته باشد .
اجاره خودرو تهران در صدد برآمده تا با متناسب ترین قیمت و بهترین سرویس دهی به هموطنان گرامی خاطره خوشی را رقم بزند.
قیمت اجاره خودرو تهران در مقایسه با جاهی دیگر بسیار پایین تر و متناسب تر می باشد …
اگر خواستار برگزاری جشن عروسی باشکوهی هستید و می خواهید خاصترین و متفاوت ترین جشن ها را برگزار کنید پیشنهاد ما به شما انتخاب نیسان تینا برای تزیین ماشین عروس می باشد . با پذیرش این پیشنهاد خواهید دید که چگونه همه چشم ها را به خود خیره کرده اید .
فقط کافیست با اجاره خودرو ایران تماس بگیرید تا در اسرع وقت شاهد طی مراحل اجاره خودرو باشید.