اجاره خودرو نیسان جوک

خودروی نیسان جوک تجربه ای متفاوت از رانندگی با یک ماشین حرفه ای ، شما می توانید نیسان جوک را از سایت رنت ایران بخواهید، قیمت اجاره خودرو جوک نیسان به صورت با راننده و بدون راننده  را فقط با تماس با شماره تلفن های ما بدست آورید.

خودرو نیسان جوک از خودرو های اختصاصی قابل اجاره می باشد که به اختصار از این خودرو و امکانات آن خواهیم گفت.

راننده ای سراسر هیجان با خودرو اجاره ای جوک ، این ماشین هم اسپورت و هم SUV می باشد ، ماشین اجاره ای نیسان جوک دارای طراحی بسیار زیبا و شیک به صوزت کاملا اختصاصی با کیفیتی عالی شما را از دیگر رانندگان متمایز می کند زیرا یکی از مشخصه های این خودرو عکس العمل سریع آن است.

خودرو نیسان جوک اجاره ای دارای سه تیپ ، جوک پلاتینیوم  ، جوک اسکای پک و جوک اسپورت می باشد که به همین دلیل این خودرو در سه تیپ ارائه شده با هر سلیقه ای قابل تهیه است.

اجاره این خودرو خارجی به نسبت اجاره ماشین ایرانی غیر قابل مقایسه است ، این ماشین با موتور 6/1 لیتری توربو با سیستم تزریق مستقیم سوخت به شما تعادل بالا بین راندمان و قدرت را ارائه می دهد.

نیروی قدرتمند توربو شارژ از سیستم تقویت کننده توربو شارژ اتومبیل جوک نیسان نشات گرفته است که به کمک یک موتور جمع و جور تجهیز شده به سیستم تزریق سوخت (لازم به ذکز است که این سیستم تزریق سوخت از نظر اقتصادی در زمان هایی که نیروی زیادی به موتور نمی آورید و به صورت استاندارد رانندگی می کند ، بسیار بصرفه و اقتصادی عمل می کند.

برای اطلاع از قیمت اجاره خودرو تهران و سایر شهر ها و شهرستان ها با ما تماس بگیرید ، تمامی خودرو های خارجی و داخلی توسط این کمپانی اجاره داده می شود ، با ما تماس بگیرید و خودروی اجاره ای مورد نظر خود را از ما بخواهید و در کمترین زمان آن را تحویل بگیرید.(حتی اجاره ماشین بدون چک در رنت ایران امکان چذیر است.)