اجاره خودرو هیوندای ix55

هیوندای ix55  یا همان هیوندای وراکروز ( Veracruz ) یک کراس اوور هفت سر نشینه است که از سال 2006 تا 2015 تولید شده .  خودرو هیوندای ix55 در کلاس SUV های متوسط قرار می گیرد و از امکانات ایمنی و رفاهی خوبی بر خوردار است.

در داخل کابین از سه ردیف صندلی با روکش چرمی  برای 7 سرنشین در نظر گرفته شده و صندلی های ردیف اول و دوم مجهز به سیستم گرمکن نیز هستند و صندلی های ردیف سوم قابلیت تاشدن دارند که فضای بار زیادی را برای شما فراهم می آورند.

موتور خودرو هیوندای ix55  از نوع 6  سیلندر با حجم 3.8 لیتر و دو خروجی اگزوز است . سیستم گیربکس آن به صورت 6 سرعته اتوماتیک با قابلیت تعویض دستی است و می تواند 0 تا 100 را در مدت 8.5 ثانیه طی کند که برای یک خودروی کراس اوور زمان خوبی است.

رونمایی از خودرو هیوندای iX55 ( وراکروز) در نمایشگاه ۲۰۰۶ کره جنوبی صورت گرفت. نام آن نیز همانند توسان و سانتافه از نام یکی از ایالت های کشور مکزیک گرفته شده است .

البته اسم این خودرو در ایران IX55 خواهد بود. این SUV بزرگ از ایمنی و امکانات خوبی برخوردار است و اولین تجربه هیوندای در این کلاس است.

اگر قصد رانندگی با این ماشین را دارید اما بودجه کافی جهت خرید آن را ندارید میتوانید با اجاره خودرو هیوندای ix55 از شرکت تهران رنت این تجربه را بدست آورید . شرکت اجاره خودرو تهران رنت به صورت بلند مدت یا کوتاه مدت خودرو را با نازلترین قیمت با راننده یا بدون راننده در اختیار شما قرار میدهد.همچنین میتوانید برای سفرهای خود و همچنین مراسم های مختلف از جمله عروسی و یا تشریفاتی با شرکت اجاره خودرو تهران رنت همراه بود و از مزایای آن بهره مند شوید. شما می توانید جهت اطلاع از لیست قیمت اجاره خودرو هیوندای ix55 با ما تماس حاصل فرمایید .