اجاره خودرو پاترول

اجاره خودرو پاترول برای افرادی که قصد کرایه کردن یک خودرو خاص و ارزان قیمت را دارند می تواند یک انتخاب ایده آل بشمار رود.

پاترول اواخر دهه 80 میلادی برای رقابت با تویوتا لندکروزر وارد بازار خودرو جهانی شد و روز به روز هم در حال نزدیک تر شدن به این رقیب می باشد.

این خودرو هرچند که به اندازه رقیب خود اسم و آوازه ای ندارد اما در سال های گذشته از نظر توانایی های فنی و حرکتی هیچوقت یک اتومبیل دست و پا بسته ای بشمار نمی رفته است.

مرکز ارائه دهنده خدمات تشریفات و کرایه خودرو رنت ایران ، با در اختیار داشتن ناوگانی وسیع از اتومبیل های موجود در بازار خودرو ، آماده است تا خدمات کرایه خودرو را در تمام شهر های کشور به مشتری های خود ارائه دهد.

این ناوگان بالغ بر بیش از یکصد خودرو می باشد که مشتری ها را قادر می سازد با دخیل کردن سلیقه خود بتوانند یک انتخاب به یاد ماندنی را تجربه نمایند .

موسسه رنت ایران با سال ها تجربه موفق در زمینه اجاره ماشین ، خدمات ویژه ای را برای مشتری های خود در نظر دارد و شما در هر کجای ایران که باشید قادر خواهید بود از این خدمات متنوع و ویژه استفاده نمایید.

اجاره خودرو پاترول

پاترول یک اتومبیل شاسی‌ بلند دو‌ دیفرانسیل است که آرایش حرکتی آن نیز از نمونه part time 4wd یا گاهی 4×4 است که اشاره به درگیری محور جلو به خواست و نیاز راننده دارد.

این خودرو که توسط کمپانی نیسان تولید می شود توانست به سرعت به یک خودرو جهانی تبدیل شود و در سراسر دنیا طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کرد .

خط تولید پاترول در کشورهای مختلفی قابل مشاهده می باشد اما می تواند از کشور های اسپانیا و ایران به عنوان کشور هایی که تولید پاترول در آن ها به صورت جدی تری دنبال می شد نام برد.

خودرو پاترول برای مسیر های ناهوار یک اتومبیل مطلوب به شمار می رود و شما می توانید با کرایه خودرو پاترول یک تجربه متفاوت در رانندگی را تجربه نمایید.

اجاره اتومبیل در موسسه رنت ایران با توجه به نیاز شما در مدت زمان های مختلفی قابل استفاده می باشد و هیچ محدودیت زمانی برای این منظور وجود ندارد.

البته لازم به ذکر می باشد در صورت کرایه کردن خودرو برای مدت زمان های چند روزه یا بیشتر می توانید از تخفیفات و شرایط ویژه ای که رنت ایران قرار داده است استفاده کنید.

اجاره خودرو پاترول

برای اولین بار در سال های ابتدایی جنگ تحمیلی هشت ساله یعنی دهه 60 خورشیدی پاترول به کشورمان وارد شد.

این خودرو ابتدا برای استفاده در جبهه های جنگی خریداری شد و بیشتر به عنوان آمبولانس از آنها استفاده می شد.

سادگی و رعایت اصول اولیه طراحی در آن باعث شده است تا این طرح خیلی دیر رنگ کهنگی به خود بگیرد و در مقابل رقبای زمان خود نیز، همچنان زیبا به نظر آید.

پیشرانه نصب شده روی پاترول‌ های سری 160 در کشورمان شامل چند نمونه مختلف است.

پاترول‌ های 2 دربی که در بازار خودرو ایران وجود دارند ؛ دارای موتور‌های 2.4 لیتری سری Z نیسان هستند که در سال های بعد با تولید در مجموعه مگاموتور، کاملا داخلی شدند.

اما پیشرانه‌ های نصب شده ‌روی پاترول‌ های 4 دربی که وارد بازار خودرو ایران شدند ، در ابتدا موتور‌های 4 لیتری سری P40 بودند.

قیمت اجاره خودرو در موسسه رنت ایران با توجه به معیار های مختلف ، متغیر می باشد و به جرات می توان گفت که در مقایسه با موسسه های مشابه ، بسیار منصفانه تر و پایین تر می باشد به نحوی که شما با هر میزان بودجه ای قادر خواهید بود یک خودرو را از موسسه رنت ایران اجاره نمایید.