اجاره خودرو کلاسیک

 

یکی دیگر از خدمات اجاره خودرو ، خودروهای کلاسیک است که می توان آن ها را به صورت اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده تهیه کرد.

خودرو ها اصولا به دلیل امکانات و سال طراحی آن ها قیمت گذاری می شوند و هرچه سال طراحی و عرضه خودرو اجاره ای ما نزدیک تر و به روز تر باشد ، گران تر است اما در مورد خودرو های کلاسیک این موضوع جایز نیست .

اجاره خودرو های کلاسبک به دلیل قیمت بالای خودرو ها ، کمی بالا است زیرا این خودرو ها  هر چه قدیمی تر شوند و هر چه در دوره خود محبوبیت بیشتری داشته اند ، قیمت آن ها بالا تر می رود و برعکس خودرو های لوکس قدیمی تر و تولید نشدن این خودرو ها باعث گران تر شدن آن ها می شود.

در مجموع می توانید با اجاره اتومبیل کلاسیک محبوب خود ، یک روز رویایی را برای خود رقم بزنید.

اجاره ماشین به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه می تواند انجام شود که در هر سه مورد ، قیمت اجاره خودرو را به صورت آنلاین و به روز شده در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اتومبیل های کلاسیک اجاره خودرو را می توانید پس از تماس با ما ، دریافت نمایید ، در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد اجاره اتومبیل کلاسیک با ما از طریق شماره های شرکت تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید و همچنین در صورت نیاز به هر کدام از خودرو هایی که اسم آن ها جزو لیست قیمت اجاره خودرو نبود ، تماس گرفته و مطمئن شوید که در لیست کاری ما وجود ندارد زیرا برخی از خودرو خاص بوده و برخی به دلیل کسری وقت به لیست اضافه نشده اند .

منتظر نظرات ، انتقادات  و پیشنهادات سازنده شما مشتریان عزیز هستیم.