اجاره خودرو رنو کولئوس 2017

برند رنو یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان خودرو در ایران می باشد که اولین بار توسط مظفرالدین شاه خریداری شد (رنو 1900).

امروزه با توجه به بالا رفتن خیل عظیمی از طرفداران خودرو شاسی بلند رنو نیز به وسیله خودرو کولئوس خود را در میان این بازار پر رونق جای داده است، کولئوس در سال 2000 در نمایشگاه ژنو رونمایی شد تا رنو در میان بازار ماشین های شاسی بلند خودی نشان دهد اما حدود 7 سال طول کشید تا اولین نمونه خود را به تولید انبوده و فروش برساند.

فروش اتومبیل کولئوس در آن سال ها با قیمتی مناسب به نسبت کیفیت به رقم قابل توجهی در کشورهای غیر اروپایی رسید. اما این فروش در کشورهای غیر اروپایی خود را می نمایاند و حتی در ایران نیز استقبال چندانی از این خودروی فرانسوی نشد.

تا اینکه شرکت رنو نسل دوم خودرو شاسی بلند کلوئوس خود را به بازار عرضه کرد که هم بسیار زیباتر و شیک تر از مدل قبلی بود و هم به دلیل ابعاد بزرگترش در دسته کراس اوورهای لوکس و کاملا متفاوت با سایر شاسی بلندها قرار می گرفت.

امسال این خودرو به بازار ایران معرفی و وارد شد ، باید بدانید که می توان این خودرو را به صورت 7 نفره سفارش داد، این خودرو از نظر ایمنی با فناوری های مدرن و سیستم دو دیفرانسیل هوشمند و جعبه دنده خودکار جدید ، تا به امروز به فروش بالایی در بازار ایارن دست پیدا کرده است.

بنابراین با توجه به تمامی موارد گفته شده ، پیشنهاد اجاره خودرو کولئوس بخصوص برای مسافرت های بین شهری و طولانی تر توصیه می شود زیرا علاوه بر راحتی در سفر و رانندگی شما می توانید  تجربه ای متفاوت از سواری با شاسی بلند ها را در خاطرات خود ثبت کنید.

همچنین دوست داران شاسی بلند ها از این خودرو برای اجاره ماشین عروس ، به عنوان جابه جایی و نقل و انتقال برای افراد خارجی و یا تورها داخل کشور برای افراد خارجی زبان بسیار استفاده می شود.

با توجه به بالا رفتن تقاضا در زمینه خودرو های اجاره ای ، سایت اجاره خودرو در نظر دارد تا با نازل ترین قیمت ها ، خودرو های کرایه ای خود را عرضه نمایند.

از این رو مشتریان این سایت را به عنوان سایت اجاره خودرو ارزان نیز لقب داده اند.

از دیگر مشخصات رنو کولئوس 2017 می توان به پیشرانه خطی 4 سیلندره آن اشاره کرد که حجم قابل توجه 2.5 لیتر توربوشارژ را دارا می باشد ، 170 اسب بخار قدرت و 226 گشتاور نیوتون این خودرو ، بیشترین دور موتور 6000 دور بر دقیقه در این ماشین در نظر گرفته شده است.

خودرو کولئوس که می توانید به جای خرید آن حتی از اجاره اتومبیل فوق بهره برده و به تجربه سرعت و قدرت دست پیدا کنید  قادر ات تا سرعت 0 تا 100 را ظرف 10.2 ثانیه بدست آورد.

میانگین مصرف سوخت این خودرو شاسی بلند با توجه به تجهیزات استاندارد تعبیه شده آن در ایران (در بالا کمی با این خصوصیات تعبیه شده در ایران آشنا شدید) 8.5 لیتر در 100 کیلومتر می باشد ، این رقم با سرعت ثابت در جاده ها 7 لیتر و در ترافیک شبانه 11 لیتر خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس گرفته و برای انتخاب بهترین اتومبیل کرایه ای با مشاورت صاحبان تجربه در این حوزه انتخاب بهتری نمایید.