اجاره خودرو bmw i8

اجاره خودرو bmw i8 به عنوان نسل جدید خودرو های اجاره ای مورد توجه قرار گرفته است .

یک خودرو لوکس که تجربه رانندگی با آن برای همیشه در ذهن شما نقش خواهد بست .

در این مقاله قصد داریم به بررسی این خودرو بپردازیم تا در صورتی که قصد دارید این خودرو را برای مدتی اجاره کنید ، اطلاعات بیشتری درمورد آن در اختیار داشته باشید.

بی ام دبلیو i8 به عنوان یک خودرو هیبریدی شناخته می شود که اولین بار در سال 2013 به بازار خودرو جهانی عرضه شد.

مصرف سوخت این خودرو سوپر لوکس 2.5 لیتر بنزین در هر 100 کیلومتر می باشد که یک ویژی خارج العاده برای یک ماشین لوکس به زیبایی بی ام دبلیو i8 بشمار می رود.

موسسه رنت ایران به عنوان یکی از پیشگامان صنعت رنت خودرو در کشور برای رضایت مشتری های خود اقدام به اجاره دادن این خودرو می کند که شما هم می توانید با اعتماد به این موسسه لحظات متفاوتی را برای خود و عزیزانتان بوجود آورید .

حداکثر سرعت این اتومبیل ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت می باشد که در حالت الکتریکی حداکثر ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت و آلایندگی این خودرو به تولید ۵۹ گرم دی اکسید کربن در هر کیلومتر محدود می شود.

اجاره خودرو bmw i8

این خودرو توانایی های امنیتی زیادی دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

نظارتبر پارک کردن، دستگاه نظارت کروز با راندمان ترمز، حسگر باران و کارکرد تماس ضروری باهوش، بسته منتخبی حمایت کننده ی راننده همگام  با یاری کننده ی دستگاه روشنایی، دوربین برای رویت عقب و دیدن اطراف می باشد.

این خودرو هیبریدی، پنج حالت مختلف برای رانندگی ارائه می‌دهد: حالت های eDrive و eDrive EcoPro (که هر دو تمام الکتریکی هستند)، حالت های Comfort و Comfort EcoPro (که نیمه الکتریکی و نیمه بنزینی هستند)، و در نهایت حالت Sport که حداکثر توان هر دو منبع نیرو را به کار می‌گیرد.

خودرو بی ام دبلیو i8  عملکرد یک اتومبیل اسپرت را با میزان مصرف سوخت و آلایندگی یک خودروی کامپکت ادغام می کند.

این خودرو امکانات و آپشن های بی نظیری دارد که در ادامه مطلب می توانید آنها را مطالعه کنید .

امکاناتی مانند : اینترنت ، رفع عیب خودرو از راه دور ، تنظیم شیب فرمان  ، صندلی های عقب تاشو ، صفحه نمایش  ۸٫۸ اینچ ، کیت تعمیر تایر ، اپلیکیشن بی ام دبلیو قابل نصب بروی اپل واچ برای قفل و باز کردن خودرو و سایر امکانات دیگر .

اجاره خودرو bmw i8

همانطور که انتظار می‌رود، اوج هیجان وقتی است که حالت Sport فعال بشود. نور آبی رنگ و زیبای صفحه کیلومترشمار به سرخی می‌گراید و موتور کوچک بنزینی با خشمی باورنکردنی می‌غرد. با این حرف ها، خصوصیات قابل ذکر بی ام و i8 عبارت است از: شاسی، هندلینگ و سیستم تعلیق بسیار خوب.

بی ام و i8 شبیه هیچ کدام از اتومبیل های اسپرت دیگر نیست. حتی در شهرهای پر ترافیک هم، خودش را از شلوغی بیرون می کشد.

قیمت اجاره خودرو بی ام دبلیو i8 به صورت میانگین برای یک روز 10 میلیون تومان می باشد که البته در صورتی که برای مدت زمان بیشتری این خودرو را اجاره نمایید از تخفیف ویژه ای برخوردار خواهید شد .

به جرات و با اطمینان می توان گفت که خودرو بی ام و i8 در بین سایر رقیبان و هم سطح های خود بهترین و لوکس ترین خودرو می باشد.

با کرایه کردن این خودرو در مناسبت های مختلف مانند جشن نامزدی یا مراسم عروسی می توانید همه نگاه ها را به سمت خود خیره کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اجاره خودرو bmw i8 می توانید با کارشناسان ما در رنت ایران تماس برقرار نمایید.