اجاره خودرو کوراندو

اگر خواستار تجربه کردن یک سفر پرماجرا و هیجان انگیز با یک خودروی شاسی بلند هستید اجاره خودرو کیش این بار با یک پیشنهاد عالی برای شما عزیزان آماده ارائه با کیفیت ترین سرویس ها می‌باشد. اجاره خودرو کیش این بار به معرفی سانگ یانگ کوراندو می پردازد که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان واقع گردد.

سانگ‌یانگ شرکت خودروسازی کره‌ای است، که به‌عنوان چهارمین شرکت خودروسازی بزرگ کره‌ای به‌شمار می‌آید.

شرکت سانگ‌یونگ در سال ۱۹۵۴ تأسیس شد، در ۱۹۸۶ توسط گروه سانگ‌یونگ خریداری شد. این گروه در سال ۱۹۹۷ سانگ‌یونگ را به دوو موتورزواگذار نمود. این شرکت در نهایت در سال ۲۰۱۰ به ارزش ۴۷۰ میلیون دلار، توسط شرکت ماهیندرا خریداری شد و هم‌اکنون به‌عنوان زیر مجموعه‌ای از این شرکت هندی فعالیت می‌کند. سانگ یونگ درزبان کره‌ای به معنی دو اژدها می‌باشد، که تلفظ اصلی آن سنگ یون است.

یکی از مدل های سانگ یونگ ،   سانگ‌یانگ کوراندو  می باشد. سانگ یونگ کوراندو خودرویی است که از سال ۱۹۸۳ تا ۲۰۰۶ تحت نام (SsangYong)و از ۲۰۱۰ تا کنون در کشورهای کره جنوبی،ویتنام، ایران، روسیه، ولهستان تولید شده‌است.

مدل تولید ایران متعلق به نسل سوم و طراحی شده در سال ۲۰۰۴ است.

سانگ یانگ کوراندو یک شاسی بلند ساخت شرکت اتومبیل سازی سانگ یانگ کره جنوبی است که تولید آن از سال ۱۹۸۳ تا کنون می‌باشد.

این خودروی زیبا و لوکس می تواند بهترین گزینه انتخاب برای اجاره خودرو باشد . چرا که اجاره خودرو کیش درصدد است تا با نهایت تلاش خود بهترین خدمات را با پایین ترین قیمت اجاره خودرو در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهد.