اجاره لکسوس 

شرکت لکسوس شرکتی است ژاپنی که از سال 1989 فعالیت خود را در زمینه خودرو سازی شروع کرده است ، این شرکت وظیفه طراحی ، تولید و توزیع خودرو های تویوتا را برعهده دارد .

این شرکت در سال 1989د توسط مدیر وقت تویوتا شروع به کار کرد و امرئزه اکثر بازار اجاره خودرو را احاطه کرده است و همه با اجاره خودرو لکسوس ، وارد دنیای دیگری از لذت رانندگی با این خودرو می شوند و به همین دلیل بعد از تجربه رانندگی با ماشین های لکسوس اکثر افراد به این خودروی بی نظیر جذب شده و درصدد خرید این خودرو بر می آیند.

ماشین اجاره ای لکسوس امروزه به یه برند بین المللی مبدل شده است به طوری که یکی از بزرگترین شرکت های تولید خودرو سفارشی شده و در کشور ژاپن فعالیت خود را با بیشترین نیرو هر روز بیشتر از پیش جلو می برد.

مدیر عامل شرکت لکسوس که از برندهای اتومبیل اجاره ای است مارک تمپلین آمریکایی می باشد که این مدیر عامل اظهان داشته است که این شرکت با پروژه مخفی F1 بنا شد زیرا این پروژه به صورت مخفی به این شرکت سپرده شد.

در حال حاضر اجاره ارزان ترین خودرو های لوکس و خارجی با توجه به کیفیت ، قیمت مناسب اجاره خودرو بر لکسوس اختصاص یافته، لکسوس امروزه خودرو های خود را به حداقل 70 کشور صادر می کند.

این شرکت دارای کارخانه های تاهارا ، کوکارا ، میانا ، موتوماچی ، هیگاشی فوجی ، ساناگه و کمبریج است که همه این شرکت ها زیر نظر تویوتا فعالیت می کنند.

اجاره اتومبیل ارزان در تهران یکی از خدمات رنت خودرو می باشد که به طور گسترده این فعالیت را در شهر تهران انجام می دهد و اجاره ماشین در تهران را به حدی به صرفه و قابل توجیح ساخته که این روزها اکثرا بخصوص به عنوان اجاره ماشین عروس از این خودرو استفاده می کنند.