نیسان مورانو

برخی ارگان‌ها، موسسات و وب‌سایت‌های معتبر دنیا هر از چندگاهی لیست‌هایی را منتشر می‌کنند که در آن به معرفی «ترین»ها در هر حوزه و بخشی که فکرش را بکنید می‌پردازند. بی‌شک یکی از مهم‌ترین لیست‌ها مربوط به برترین‌ خودروهای دنیاست. ملاک انتخاب بهترین خودرو برخورداری از فاکتورهای بسیاری است که علاوه بر نظرسنجی‌های عمومی، از طریق تجزیه و تحلیل دقیق مولفه‌های آماری به‌دست می‌آید.

در این مطلب به معرفی یکی از این بهترین خودرو ها می پردازیم خودرویی که از سال ۲۰۰۲ تا کنون درژاپن، تهران، ایران و پارس خودرو تولید شده‌است. طراحی آن موتور جلو، خودرو محور جلو، خودرو چهار چرخ محرک بوده است. بله درست حدس زدید … خودرو نیسان مورانو (Nissan Murano) )

خودرو نیسان مورانو مدتهاست که جا پایش را دربازار خودرو ایران سفت کرده ؛ به خصوص در رده خودروهای شاسی بلند!  این خودرو جذاب و البته گرانقیمت در بازار میرفت تا غوغایی به پا کند اما قیمت بالای آن نتوانست فروشش را در میان انبوه  SUVهای وارد شده به کشور تضمین کند. مورانو که به واقع یکی از خاصترین چهره ها را دارد همانند دیگر محصولات شرکت نیسان یک خودرو کاملا اقتصادی به حساب میآید چرا که استهلاک پایین از اصلیترین خصیصه های این خودروست.

نیسان مورانو  به دلیل برخورداری از فضای مناسب داخلی خودرویی خانوادگی می باشد و از تجهیزات لازم برای جاده های کشور خصوصا جاده های ناهموار برخوردار است. در نتیجه برای سفر بسیار مناسب می باشد.همچنین ظاهر لوکس و جذاب این خودرو می تواند مجالس عروسی شما را باشکوه تر جلوه دهد.  با توجه به علاقه مردم کشور به خودرو های شاسی بلند شرکت اجاره خودرو رنت ایران در زمینه اجاره  به هموطنان عزیز خدمت رسانی میکند. و بهترین خودروهای دنیا را با نازلترین قیمت و شرایط سهل و آسان در اختیار متقاضیان محترم قرار می دهد.