شرایط اجاره خودرو

شرکت های اجاره خودرو مختلفی در کشور فعالیت می کنند که هر کدام از آنها شرایط خاص خود را برای کرایه دادن اتومبیل های خود دارند .

با کمی گشت زنی در بین شرکت های مختلف متوجه خواهید شد که شرایط موسسه رنت ایران ، برای اجاره خودرو به مراتب بهتر از سایر شرکت ها و موسسه های مشابه می باشد .

در ادامه می خواهیم شرایط اجاره خودرو در موسسه کرایه اتومبیل رنت ایران را بررسی کنیم.

ساکنان و اهالی تهران و کرج می توانند با ارائه و تحویل دادن کارت شناسایی ، ارائه یک سند ملکی و همچنین ارائه دادن یک چک بانکی و یا سفته به میزان 20% بیشتر از قیمت روز خودرو ، ماشین مورد نظر خود را از رنت ایران کرایه نمایند .

سایر هموطنان اهالی دیگر شهر ها نیز برای کرایه کردن اتومبیل مورد نظر خود می بایست علاوه بر ارائه مدارک بالا نسبت به ارائه ودیعه مناسب و همچنین پرداخت مبلغ اجاره خودرو بر اساس تعداد روز های مورد نظر ، اقدام نمایند .

کارمندان و شاغلین دولتی نیز می توانند با ارائه کارت شناسایی و تحویل گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت و همچنین چک کارمندی از این خدمات برخوردار شوند .

شرایط اجاره خودرو

روش دیگری در اجاره خودرو وجود دارد که می توانید خودرو درخواستی خود را همراه با راننده درخواست کنید که در این گونه کرایه اتومبیل از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت  هیاخودرو بر عهده راننده مجموعه خواهد بود .

لازم به ذکر است که رنت ایران برای آن دسته از عزیزانی که قادر به ارائه ضمانت های بالا نمی باشند شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است .

برای اطلاع یافتن از این شرایط ویژه می توانید با ما در تماس باشید.

در موسسه رنت ایران شما می توانید خودرو درخواستی خود را به دو روش اجاره کنید .

روش اول اجاره خودرو بدون راننده می باشد که پرطرفدار ترین روش در صنعت اجاره خودرو می باشد ! یکی از مزیت های این روش در اختیار داشتن کامل خودرو می باشد و شما می توانید به هر نحوی که خود می خواهید به رانندگی بپردازید و از مسیر لذت ببرید.

روش دوم اجاره خودرو همراه با راننده می باشد ؛ یکی از برترین مزیت های این روش نسبت به اجاره ماشین بدون راننده این می باشد که تمام هزینه های ناشی از خسارت های احتمالی به اتومبیل اجاره بر عهده راننده خودرو می باشد و میزان تعهدات فرد کرایه کننده خودرو در قبال اتومبیل اجاره شده به میزان قابل ملاحضه ای کاهش پیدا می کند.

شرایط اجاره خودرو

 

موسسه رنت ایران به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین شرکت های فعال در زمینه اجاره خودرو در کشور آماده است تا خدمات ویژه خود را به مشتری های عزیز ارائه دهد .

در این موسسه شما از نظر انتخاب زمان برای اجاره خودرو کاملاً آزاد هستید ! به طوری که می توانید خودرو درخواستی خود را برای مدت یک روز ، یک هفته ، یک ماه و یا حتی در صورت نیاز برای مدت زمان بیشتری نیز اجاره کنید و رنت ایران در این زمینه اختیار کامل را به شما واگذار کرده است .

موسسه رنت ایران ، در صدد است با در اختیار داشتن اتومبیل های لوکس و مدرن برای رضایتمندی مشتریان محترم از کرایه اتومبیل های لوکس و مدرن خارجی استفاده می کند.

مرکز ارایه خدمات تشریفات و اجاره خودرو بدون راننده رنت ایران آماده می باشد تا در سریع ترین زمان ممکن خودرویی مناسب را برای شما تدارک ببیند.

اتومبیل های زیادی در اختیار موسسه رنت ایران می باشد که شما می توانید با مقایسه کردن مشخصات فنی و همچنین قیمت اجاره آنها نسبت به انتخاب خودرو مناسب خود اقدام کنید و سپس برای رزرو کردن آن با ما تماس بگیرید.