کرایه خودرو ام جی

این روز ها به خاطر فرار رسیدن فصلی که بیشتر جشن های عروسی برگزار می شود مردم بیش از پیش سراغ صنعت اجاره خودرو می روند که خودرو ام جی نیز در این بین مورد استفاده قرار می گیرد.

به دلیل قیمت بالای خودرو های لوکس خریدن یکی از آنها برای تمام اقشار جامعه امکان پذیر نیست به همین دلیل مردم سراغ یکی از گزینه های موجود که کرایه کردن خودرو می باشد می روند .

برای این منظور کرایه کردن خودرو های خارجی از اولین انتخاب های هرکسی می باشد.

موسسه ارائه خدمات تشریفات و کرایه اتومبیل رنت ایران در نظر دارد تا برای رفع نیازهای مردم در سراسر ایران خودرو های خود را به منظور استفاده های مختلف به مشتری های خود اجاره دهد .

شما می توانید اتومبیل هایی با بودجه های متفاوت را در رنت ایران کرایه نمایید.

آن دسته از افرادی که بودجه محدودی دارند و می خواهند یک خودرو خارجی با کیفیت را اجاره کنند می توانند خودروهای ام جی موجود در بازار خودرو را اجاره نمایند .

به همین منظور موسسه رنت ایران آماده است تا خودرو های ام جی موجود در بازار خودرو ایران را به مشتری های خود برای مدت های مختلف کرایه دهد.

کرایه خودرو ام جی

در ادامه قصد داریم خودروهای ام جی را به طور مختصر به شما معرفی کنیم .

برای این منظور اولین خودرویی که مورد بررسی قرار می دهیم اتومبیل ام جی GS می باشد .

این اتومبیل از موتور سی سی توربو شارژ وقدرت 217 اسب بخار بهره می برد.

اولین مساله ای که در اولین نگاه به اتومبیل های ام جی به نظر می رسد این است که گویا این برند انگلیسی که چندسال دیگر سابقه فعالیتش به یک قرن می رسد، در طراحی های عمومی خود به ثباتی رسیده است که باعث می شود امضای عمومی طراحان این شرکت در تمامی مدل های ام جی قابل مشاهده باشد.

از جمله فاکتور های مثبت در طراحی این خودرو می توان به ظاهر اسپرت و طراحی بی نظیر قضای داخلی ئ همچنین امکانات ایمنی مناسب اشاره کرد که سازندگان این خودرو روی آنها تاکید ویژه ای داشته اند.

ملاک هایی که در بالا ذکر کرده ایم جزو ملاک های مطلوب و تعیین کننده در بازار خودرو ایران به شمار می رود.

از جمله برخی از مشخصات فنی و آپشن های این خودرو می توان به : سانروف برقی ، استارت دکمه ای ، دوربین دید عقب با راهنمای پارک حساس به زاویه فرمان ، صندلی های چرمی ضد لغزش و ضد خش و غیره اشاره کرد .

کرایه خودرو ام جی

دیگر خودرو محبوب کمپانی خودرو ساز MG که قصد داریم به معرفی آن بپردازیم خودرو ام جی 6 می باشد .

در صورتی که قصد کرایه خودرو ام جی را دارید و می خواهید یکی از خودرو های این کمپانی را برای مدت خاصی اجاره کنید مطالعه این مطلب به شما کمک خواهد کرد که انتخاب درستی را انجام دهید .

خودرو ام جی 6 همانند برادر سدان خود از همان پیشرانه بنزینی توربو شارژ بهره می برد. این پیشرانه 4 سیلندر، مدل بهینه سازی شده ای از پیشرانه روور 75 به حساب می آید که با حجم دقیق 1796 سی سی قادر است حداکثر نیرویی معادل 160 اسب بخار تولید کند.

پیشرانه سری K برای اولین بار در سال 1995 مورد استفاده قرار گرفت.

حداکثر نیروی گشتاور تولیدی توسط این پیشرانه 215 نیوتن متر است که توسط یک گیربکس 5 سرعته تیپ ترونیک به چرخ های جلویی خودرو منتقل میشود.

ام جی 6 برای رسیدن به سرعت صد کیلومتر به 9.8 ثانیه زمان نیاز دارد و قادر است به نهایت سرعت 205 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

در صورتی که قصد دارید خودرو مورد نظر خود را از موسسه اجاره خودرو رنت ایران اجاره نمایید ، می توانید با تماس با مشاوران این موسسه نسبت به رزرو خودرو مورد نظر خود اقدام نمایید.